«  Жовтень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:08

Головна » 2014 » Жовтень » 6 » Змагання до Дня вчителя
Змагання до Дня вчителя

В рамках спортивного округу – центром якого є Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Кавалер Ю.В.) відбулися змагання до Дня вчителя з волейболу та баскетболу. На цей раз гостям школи були збірні команди з волейболу та баскетболу Першотравенської ЗОШ (директор школи Дем’янова Л.Л., вчитель фізичного виховання Біленко Н.О.)  Після параду учасників змагань привітали учні Кам’янсько ЗОШ, вихованці клубу бально-спортивних танців «Лідер».

Щиро вітали учасники змагань ученицю 1-го класу, вихованку спортивного клубу «Єлектрометалург» м. Нікополь (відділення художньї гімнастики) Глущенко Жанну.

В напруженій спортивній боротьби пройшли змагання з баскетболу та волейболу. В змаганнях з баскетболу перемогу святкували юнаки та дівчата Кам’янської ЗОШ.

Юнаки Першотравенської ЗОШ вирвали перемогу в змаганнях з волейболу, в  надзвичайно цікавому матчі.  Дівчата Кам’янської ЗОШ були сильнішими в змаганнях з волейболу, перемігши з рахунком 2:0.

Багато яскравих моментів, тактичних взаємодій та потужних ударів побачили болільники, під час гри збірної вчителів та учнів Першотравенської ЗОШ.

Від шкільного олімпійського комітету Кам’яснської ЗОШ юні спортсмени Першотравенської ЗОШ отримали олімпійську атрибутику та літературу. А гравець гостей Чубар Андрій отримав спеціальний приз «Fair Play» – за мужність та бійцівські якості.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 374 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3