«  Травень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:53

Головна » 2012 » Травень » 29 » Захист проектів за програмою Intel® "Шлях до успіху"
Захист проектів за програмою Intel® "Шлях до успіху"
   Минулого тижня відбувся захист соціальних проектів учнів 5-11 класів за програмою Intel® "Шлях до успіху". Учні старшої школи демонстрували проекти з профорієнтації за напрямом "Комп'ютерні технології та майбутня професія". Школяри 5-8 класів виконали та захистили 19 проектів за курсом "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти", теми яких були найрізноманітнішими. В ході реалізації проектів було прибрано територію сільського парку, дитячого майданчику, шкільного стадіону, створено клумби біля 21 будинку та на території школи "Острів скарбів", відремонтовано 2 лавки на шкільному стадіоні, збудовано та розміщено на території школи шпаківні, проведено бесіди з дітьми та мешканцями села про забрудення території, зменшення випадків крадіжок, як вести себе при сонячній активності, урагані та проваллі у землі, проведено учнівську соціальну акцію "Стоп, деградація!", "Допога людям", ознайомлено з зеленим туризмом в Кам'янському, проведено роз'яснювальну роботу про пожежі лісів. Захисти проектів відвідали директор школи Кавалер Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Городецька Н.І. та класні керівники.
   По закінченню діти отримали сертифікати компанії Intel про успішне завершення курсу! Вітаємо їх!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 528 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4