«  Вересень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:11

Головна » 2015 » Вересень » 24 » З Києва з перемогою
З Києва з перемогою

У період з 11 по 17 вересня 2015 року на базі санаторного комплексу «Пуща-Озерна» (м.Київ, Пуща Водиця) відбувся фінал Всеукраїнського проекту #Ти Лідер: Твори! Вивчай! Перемагай! Почни з себе.

Проект реалізується на базі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» разом з Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки фундації Coca-Cola. Найкращі команди з 25 областей, переможці обласних фіналів знову зустрілись в чудовому місці проведення Пущі-Озерній, що знаходиться в столиці нашої країни місті Києві.

Дніпропетровську область  представляли п’ятиразові чемпіони обласних фіналів, багаторазові переможці та призери Всеукраїнських та Міжнародних фіналів «Олімпійське лелеченя» в МДЦ «Артек» та гірсько-лижному курорті Буковель (Івано-Франківської області) команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (директор школи Юрій Кавалер) в складі: Сінченко Сергій – капітан команди, Гришин Володимир, Могильний Максим, Хайрулін Данііл, Добреля Дмитро, Чередниченко Руслан, Клименко Дарія, Філатова Анастасія, Куценко Катерина, Ткаченко Катерина, Силкіна Дарія, Осінцова Оксана.

Назавжди запам’ятають юні олімпійці Нікопольщини красиву церемонію відкриття змагань. Зустрічі та фотографування з головою Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою, олімпійськими чемпіонами та призерами олімпійських ігор – Іриною Мерлені, Олексієм Торохтієм, Наталією Ляпіною, Ільєю Квашою, Наталією Добринською, Ольгою Харлан, Оленою Костевич, Вікторією Терещук, Оленою Говоровою, Жаном Беленюком.

За активну участь та багаторічні перемоги у Всеукраїнських та Міжнародних фіналах представники команди  «Вікторія» Кам’янської ЗОШ, організаційним комітетом олімпійського форуму, надана почесна можливість, а саме: капітану команди Сінченко Сергію запалювати олімпійський вогонь, від спортсменів-школярів клятву давала Клименко Дарія, прапор України виносив – Хайрулін Данііл, прапор ООН – Гришин Володимир, прапор Ти Лідер – Філатова Анастасія. Презентація команди та рідного краю, спортивні змагання, лекції з екологічної тематики, майстер класи, ранкові зарядки та зустрічі з олімпійськими чемпіонами проходили в дружній та доброзичливій атмосфері.

І нарешті замайорів прапор Нікопольського району та Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів на церемонії нагородження, в знак перемоги нашої команди в самому престижному виді змагань – артболі.

Екскурсія по Києву, знайомство з новими друзями з різних регіонів України, обмін сувенірами, екологічні заходи, незабутні дискотеки та зустріч у рідній школі довго будуть згадувати школярі Кам’янської ЗОШ – учасники Всеукраїнського фіналу.

Готували команду вчителі фізичного виховання Кам’янської ЗОШ, вчителі-методисти Микола Корнєв та Олександр Клименко.

Вітаємо з новою перемогою!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 396 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3