«  Лютий 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:41

Головна » 2014 » Лютий » 7 » З Днем визволення, Нікопольщино!
З Днем визволення, Нікопольщино!
                                                                                                                                  А сколько же зим пролетело с тех пор,

Как Никополь мы отстояли…
                                                                                                                                  Под натиском нашим враг дрогнул, ушел.
                                                                                                                                  В боях дорогих мы друзей потеряли.
   Цими днями по всій Нікопольщині проводиться чимало заходів, пов’язаних із відзначенням 70-річчя від дня звільнення нашого регіону від німецько-фашистських загарбників. Знов і знов повертає пам’ять до грізних подій кінця 1943-початку 1944 років. Недарма кажуть, що люди пам’яттю живуть. А ось молодому поколінню пам’ять про минуле особливо потрібна, бо вони – наше майбутнє.
   Кожен день перед святкового тижня у Кам’янській  школі був насичений цікавими подіями, зустрічами. Для дітей та вчителів у шкільному фойє була представлена виставка документальних та фотоматеріалів «8 лютого 1944 – 8 лютого 2014 рр. – 70 років від дня визволення Нікопольщини від німецько-фашистських загарбників». На базі шкільної бібліотеки організована виставка-екскурс  «Подвиг, не меркнучий в віках».
   Цікаво пройшли по класах тематичні пресінформації «Роль партизанського та підпільного рухів у звільненні Нікопольщини від ворога в роки війни».
   Активно готувались не лише вчителі, а й учні до годин спілкування з тем: «Битва за Нікополь», «Історія моєї родини в роки Великої Вітчизняної війни».
   Для учасників бойових дій, яких, на жаль, залишились одиниці, в шкільному історико – краєзнавчому  музеї провели зустріч-бесіду. Якими багатими спогадами  поділились вони з нами. До музею завітали Гонтар М. І., Юхно О. І. та заступник голови сільської ради Некритий О. С.
   Єдиний урок для учнів середніх та старших класів «Визволення Нікопольщини в історії Великої Вітчизняної війни» завершив низку заходів по школі. Увазі учнів був запропонований документальний фільм до знаменної дати, цікаві розповіді про долю Нечаєвої Могили, спогади про Героїв-визволителів. Ліричним акордом прозвучали вірші наших земляків В. Гибовського, О. Біленець, О. Біленка про далекі події війни. Єдиний урок підготували та провели учні, члени ради бібліотеки та гуртка «Юний історик»: Шевчук Михайло, Кльонова Анастасія, Стовба Вікторія, Оприщенко Дарія, Топтаєва Дарія та Бакаєв Владислав.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 565 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4