«  Травень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:10

Головна » 2017 » Травень » 4 » Всьоме – перші!
Всьоме – перші!

В кінці квітня на базі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя – 2017».
   Чудова організація обласного фіналу дала можливість восьми кращим командам Дніпропетровської області відчути дух олімпізму, чесної спортивної боротьби та стати учасниками самих престижних змагань серед школярів України.
   Як завжди, родзинкою відкриття змагань став виступ учениці Кам’янської ЗОШ, переможниці багатьох районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів «золотого голосу» Нікопольщини Аліни Бурцевої. Юних олімпійців Дніпропетровщини привітали виконавчий директор Дніпропетровського відділення НОК України Олександр Дювбаков, голова Дніпропетровського обласного комітету (філії) МОН з фізичного виховання та спорту Євген Буря. Чемпіон світу з фехтування, учасник трьох Олімпійських ігор, Богдан Нікішин та олімпійська чемпіонка з академічного веслування Катерина Тарасова. Розминку з учасниками фіналу під музичний супровід провів Богдан Нікішин. З великим задоволенням та ентузіазмом всі учні взяли участь в майстер-класах з черлідінгу, регбі, футбольного фристайлу, проведених відомими спортсменами.
   Змагання з олімпійської вікторини, великої комбінованої естафети та артболу пройшли в надзвичайно цікавій, напруженій спортивній боротьбі. І нарешті – великий фінал з артболу, який тривав півтори години, між командами Кам’янської ЗОШ (с. Кам’янського) Нікопольського району та школи №23 м. Кам’янського закінчився з рахунком 2:1 на користь юних спортсменів Нікопольського району.
   Це дало можливість команді «Вікторія» Кам’янської ЗОШ (директор Юрій Кавалер) всьоме поспіль стати переможцями обласного фіналу.
Вітаємо! Білика Данила (капітана команди), Берестова Максима, Чередніченка Руслана, Могильного Максима, Добрелю Дмитра, Агаєва Олександра, Клименко Дарію, Філатову Анастасію, Силкіну Дарію, Осінцову Оксану, Цикал Марину, Кучу Віолетту. Готували команду Заслужений вчитель України Микола Корнєв та вчитель вищої категорії, вчитель-методист Олександр Клименко.
   Волонтером на цих змаганнях була переможець районних, обласних та Всеукраїнських фіналів Олімпійське лелеченя, учениці 11 класу Кам’янської ЗОШ Діана Клименко.
   Друге місце в загальнокомандному заліку посіла команда СШ №6 м. Нікополя (вчитель фізичного виховання Андрій Думанський), на третьому місці школа №42 м. Дніпро. Лауреатами обласного фіналу стали команди з м. Кам’янського, міста Павлограда, Новомосковського району, Верхньодніпровського району, Павлоградського району.
   Переможці та призери отримали кубки, медалі, спортивну атрибутику, м’ячі від Дніпропетровського відділення НОК України (голова Андрій Павелко) та фармацевтичної фірми INVITRO.
   Побажаємо учням Кам’янської ЗОШ та СШ №6 м. Нікополя гідно представили козацький край та Дніпропетровщину на Всеукраїнському фіналі Олімпійське лелеченя – 2017 в МДЦ Артек (Пуща Озерна м. Київ).

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 103 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/3