«  Лютий 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:17

Головна » 2013 » Лютий » 25 » Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізичної культури та спорту
Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізичної культури та спорту

Історична подія відбулася 22-23 лютого в м.Дніпропетровську. Вперше в галузі шкільної фізичної культури та спорту пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту серед юнаків та дівчат. Метою цієї олімпіади є підвищення якості викладання предмета «Фізична культура і спорт» в загальноосвітніх навчальних закладах, виявлення творчих здібностей учнів, підняття рівня обізнаності в галузі «Фізична культура і спорт», підвищення рухової активності учнів, пропаганда й популяризація засад здорового способу життя, виявлення перспективних учнів, орієнтованих на педагогічні професії в галузі фізичної культури і спорту.

Програма складається з двох частин: практичної та теоретико-методичної. Теоретико-методична частина - тестові питаня, які проводяться спільно для юнаків та дівчат. Конкурсні практичні іспити включають в себе виконання фізичних вправ базової частини програми з фізичної культури в різних номінаціях, а саме: легкої атлетики, гімнастики, футболу, баскетболу, гандболу, волейболу та туризму.

Святкове відкриття першої олімпіади відбулося в актовій залі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Юних спортсменів привітали: Середня Валентина Григорівна – начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, Буря Євген Олександрович – начальник Дніпропетровського обласного управління з фізичного виховання та спорту, Астахов Володимир Антонович – завідуючий кафедрою реабілітації Дніпропетровського інституту фізичної культури, голова журі. Завідуюча кафедрою філософії і культури здоров’я ДОІППО, кандидат філософських наук Лаврова Лариса Василівна та провідний спеціаліст обласного управління з фізичного виховання та спорту Гут Людмила Миколаївна ознайомили учасників з програмою олімпіади.Членом журі в номінації «Футбол» був вчитель фізиного виховання Кам’янської ЗОШ Нікопольського району Корнєв Микола Дмитрович.

85 учнів 11 класів представляли міські та сільські загальноосвітні навчальні заклади Дніпропетровської області.

Змагання першої олімпіади відбулися в спортивних залах ДОІППО (легка атлетика, футбол, гандбол), гімназії №12 «Гарт» (гімнастика, баскетбол) та ЗОШ №32 (волейбол, туризм) м.Дніпропетровська.

Велику підтримку отримали учасники олімпіади (представники Нікопольського району) від методиста відділу освіти з питань фізичної культури та спорту Клименка Олександра Григоровича.

Наші учні стали лауреатами першої олімпіади з фізичної культури та спорту і нагороджені грамотами ДОІППО.

Методичне об’єднання вчителів фізичного виховання району щиро вітає лауреатів обласного туру Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури та спорту учня 11 класу Кам’янської ЗОШ Зуєва Івана та ученицю 11 класу Менжинської ЗОШ Мироєвську Анастасію та їх наставників.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 777 | Додав: Lina | Рейтинг: 4.3/7