«  Вересень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:16

Головна » 2017 » Вересень » 25 » Вивчаємо рідний край
Вивчаємо рідний край

22 вересня в рамках проведення Дня туризму учні 6, 7 та 8 класів вирушили до м. Дніпро з метою розширення свої знань про рідний край.

Довгий час наш обласний центр вважався закритим містом, адже ПІВДЕНМАШ – виробничий комплекс світового значення, який здійснює серійне виробництво зразків сучасної ракетно-космічної техніки. Відкрити таємні сторінки історії вдалося учасникам екскурсії, відвідавши сучасний аерокосмічний музей. Експозиція центру складається з двох розділів: зразків ракет, космічних апаратів та справжні космічні станції, штучні супутники, ракети.

Далі відвідали новий музей цікавих наук, де простою і зрозумілою мовою у формі гри дітям продемонстрували фізичні та хімічні явища. Учні переконалися, що жодна наука не буває нудною, потрібно просто дібрати до неї потрібного ключа.

Надзвичайне враження на учнів справило відвідування Дніпровського музею АТО. Перегляд фільму та експозиції, представлені на вулиці Яворницького, залишили у юних відвідувачів почуття поваги, патріотизму, духу нескореності, яких так бракує молоді східних регіонів. А ще біль та безпорадність за тих, хто склав своє життя на сході  за мирне небо, дитячі мрії сьогодення тих, хто залишився на мирній території.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 52 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1