«  Червень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:44

Головна » 2014 » Червень » 3 » Випускний вечір
Випускний вечір

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА. І уже знову стоять на порозі школи випускники. Щемливо і тривожно на серці у кожного з присутніх. Адже в цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь.  Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя та мирного неба над головою.

Цьогорічне дійство для випускників 2014 було поставлено за мотивами  фільму «Весілля в Малинівці». Шарм Попандопала, розгубленість Никифора, брутальність Грицька, суперечки дівчат – усе надало колориту свята, оформленого в національних традиціях. Присутні згадали з дитинства знайомі фрази, а майстерна гра аматорів сцени (учнів 7-10 класів) надали настрою. До сліз пройняла і остання пісня-прощання з випускниками.

З напутніми словами звернувся до учнів директор школи Кавалер Ю.В. і під урочисті фанфари вручив документи про завершення навчального закладу. Його побажання доповнили батьки, подарувавши на згадку маленькі сувеніри і передавши естафету першій вчительці Мельничук Тетяні Віталіївні та класному керівникові Сіряковій Тетяні Анатоліївні.

Та хіба могли залишити школу випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 11 років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави.

Стихли останні акорди випускного, юнаки і дівчата зустріли перший свій дорослий світанок. Попереду нові випробування! Щасти вам, ВИПУСК 2014!!!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 743 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/5