«  Травень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:40

Головна » 2012 » Травень » 16 » Випускний вечір
Випускний вечір
   Через проведення в Україні "Євро-2012" порядок закінчення навчального року значно змінився. І ось, не дивлячись на те, що Останній дзвоник ще не пролунав, випускники вже встигли отримати атестати про загальну середню освіту і відсвяткувати закінчення навчання в школі.
   13 травня на шкільному подвір'ї відбувся урочистий захід, присвячений врученню атестатів випускникам 2012 року. Цього разу в театралізованому дійстві "Іван Царевич, Забава і Сірий вовк" в єдиному сюжеті сплелись герої м/ф "Літучий корабель" та "Іван Царевич і Сірий вовк". Головна ідея дійства: щоб бути успішним і щасливим, треба мати гарну освіту. На святі були присутні поважні гості: Матюк М.С. - голова Нікопольської районної ради, Фініковський С.В. - начальник відділу освіти Нікопольської РДА, Лисов О.І. - голова райкому профспілки працівників освіти і науки, Некритий О.С. - заступник сільського голови, Аверков С.М. - колишній директор Кам'янської ЗОШ.
   Випускники-2012 разом з героями казки пройшли всі перепони і отримали таки омріяні документи. З цією значною в житті кожної людини подією привітали винуватців свята директор школи Кавалер Ю.В., голова Нікопольської районної ради Матюк М.С., класний керівник Озюменко Н.М., перша вчителька Шемет В.М., батьки, учні 10 класу, колишній однокласник Якимець О.. Отримавши атестати, грамоти за особливі досягнення з окремих предметів, сертифікати про успішне закінчення курсу
за програмою Intel® "Шлях до успіху"
, дипломи за творчі та спортивні досягнення, звернення губернатора Дніпропетровської області О.Ю.Вілкула, випускники звернулись до адміністрації школи, вчителів, шкільних працівників, батьків зі словом-відповіддю.
   А закінчилося свято ходою дівчаток з трояндовими пелюстками та шикарним "Лімузином", який умчав враз подоросліших дітей в щасливе майбутнє.
   Тож побажаємо нашим випускникам всього самого найкращого в подальшому житті, бо вони того варті!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 713 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/6
1 Новикова
Очень красивый, веселый сценарий, сказка на Ура! А другого и не ожидали зрители!!!Как всегда спасибо авторам!!!