«  Березень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:37

Головна » 2013 » Березень » 22 » Вінок слави Кобзареві
Вінок слави Кобзареві
    Початок березня щорічно несе за собою низку заходів, присвячених вшануванню видатного  письменника, генія української поезії Т.Г.Шевченка. Тож і цього року у нашій школі жоден клас не оминув пам’ятних дат. Приурочені Шевченківським дням, пройшли конкурси дитячої творчості (образотворчого мистецтва та поезії). Як наслідок – видано збірку «Тобі, Тарасе, присвячую», а кращі роботи учнів були представлені на розгляд районного конкурсу «Шевченківська весна». Приємно відзначити, що активність у цій роботі проявили учні початкової школи. А Кльонова Анастасія (7 кл., вч. Шумова І.В.), Зелена Марія (2-А кл., вч. Федоренко А.В.), Сіряков Кирило (2-Бкл., вч. Мельничук Т.В.) в номінації «Поезія», Глухова Анна (2-Б кл., вч. Мельничук Т.В.), Кальмус Олександра (3 кл., вч. Волкова Н.І.) в номінації «Образотворче мистецтво» були відзначені районними грамотами та солодкими подарунками.
   Старшокласники ж взяли участь у роботі над проектами «Вінок слави Кобзареві» (вч. Шумова І.В.), які успішно захистили напередодні свята. Особливо відзначилися роботи Гуськової Марини, Пильника Дмитра, Марченко Валерії, Катріч Марії, що вирізнялися глибиною досліджуваного матеріалу та власною оцінкою повідомлюваного.
   Серед школярів пройшли конкурси художнього читання творів Шевченка, класні години, присвячені митцю.
   А попереду очікує ґрунтовна робота з відзначення 200-річчя видатного письменника.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 639 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4