«  Жовтень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.11.2018, 04:28

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Велике спортивне свято
Велике спортивне свято

Величезне значення в Червоногригорівській селищній раді приділяється розвитку дитячої фізичної культури та спорту. З ініціативи голови селищної ради Миколи Матюка та з-за підтримки депутатського корпусу в громаді запрацювала ДЮСШ (директор Григорій Рева). Сотні дітей будуть тренуватись у відділеннях футболу, волейболу, вільної боротьби та самбо.

Напередодні Дня захисника України, дня Українського козацтва та великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці в Червоногригорівській територіальній громаді відбулося чудове спортивне свято. Вже в сьоме на спортивній базі Кам’янської ЗОШ (директор Юрій Кавалер) відбулися традиційні щорічні змагання з легкоатлетичного двоборства на призи Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор зі стрибків у довжину, рекордсмена України, нашого земляка Романа Щуренка. Змагання відбулися за пдітримки Народного депутата України Андрія Шипка, якого представляв помічник депутата Сергій Фініковський та Дніпропетровського відділення НОК України (виконавчий директор Олександр Дювбаков). Почесними гостями спортивного свята були також рідний брат Олімпійського призера Вадим Щуренко, майстер спорту, чемпіон України, Сергій Чаус кандидат в майстри спорту, відомий меценат, Юрій Осипенко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, директор ДЮСШ Григорій Рева. На церемонії відкриття свята прапор України та НОК України винесли кращі спортсмени школи, багаторазові переможці обласних та Всеукраїнських фіналів «Олімпійське лелеченя» Данііл Хайрулін, Максим Могильний, Анастасія Філатова та Дарія Клименко.

Бурхливими оплесками привітали учасники змагань виступ багаторазової переможниці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з художньої гімнастики учениці Кам’янської ЗОШ Олександри Гришиної.

Після оголошення програми змагань головним суддею змагань вчителем-методистом Олександром Клименком, всі команди та почесні гості з запаленим смолоскипом пробігли олімпійське коло на стадіоні школи.

І, нарешті, легкоатлетичні фінали з бігу на 60м та стрибків у довжину з розбігу. Суддя на фініші Заслужений вчитель України Олексій Орловський чітко видавав результати юних легкоатлетів.

За результатами легкоатлетичного двоборства абсолютним переможцем серед юнаків став учень Придніпровської школи Іван Мазур, на другому місці учень Кам’янської школи Данііл Хайрулін, на третьому – Володимир Данилов (Придніпровська ЗОШ).

Серед дівчат абсолютною переможницею змагань стала учениця Кам’янської ЗОШ Дарія Клименко, другою була також учениця Кам’янської ЗОШ Дар’я Клещукевич, на третьому Посоко Олена (Борисівська ЗОШ).

Паралельно легкоатлетичним змаганням відбувся футбольний турнір за участю чотирьох команд. Кругова система проведення змагань виявила переможця та призерів. Перемогу святкувала збірна Придніпровської ЗОШ, другими були юні футболісти Кам’янської ЗОШ, на третьому – команда Червоногригорівської ЗОШ та Дмитрівської шкіл. Судили ігри тренери відділення футболу ДЮСШ, майстер спорту Дмитро Топчієв та Євген ____________.

Від Народного депутата України Андрія Шипка та Дніпропетровського відділення НОК України всі команди отримали футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі, олімпійську атрибутику.

Переможці та призери змагань отримали кубки та медалі.

М.Корнєв – Заслужений вчитель України

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 59 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1