«  Листопад 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.04.2018, 06:57

Головна » 2017 » Листопад » 24 » Вчимося толерантності
Вчимося толерантності

Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами.

16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.

З нагоди Міжнародного Дня толерантності в нашій школі було проведено психологічний тренінг серед учнів 10 та 11 класів «Вчимося толерантності» учителем курсу «Європейський вибір України» О.В. Орловською. Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки і наостанок створили колажі толерантного та інтолерантного світу.

У ХХІ столітті дуже гостро стоїть питання про виховання людей, які вміють щиро дружити, співчувати і допомагати нужденним. На жаль, на даний момент ситуація в країні зворотна: найчастіше можна зіткнутися зі злом, непорозумінням, насмішкою і пригніченням особистості. В Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 96 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2