«  Вересень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:42

Головна » 2014 » Вересень » 29 » Україна пам'ятає
Україна пам'ятає

Час летить дуже швидко, наближаючи нас до 70-ї річниці Великої Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні. Всенародна повага до всіх захисників Батьківщини, які боролися за свободу і мир на фронтах Великої Вітчизняної та в глибокому тилу, сьогодні зросла ще більше. Адже східна Україна переживає нечувану для мирного часу катастрофу - брат пішов війною на брата.

Відзначення Дня партизанської слави (22 вересня) та Дня пам'яті жертв Бабиного Яру (29 вересня) - лише мала частинка того, що може зробити сучасне покоління для людей, які колись відстояли право на наше життя сьогодні. Тому у нашій школі пройшов цикл заходів з патріотичного виховання учнів, присвячених цім подіям. Активізувалася робота волонтерських загонів, пройшли тематичні уроки мужності «Подвиги підпільно-партизанського руху в роки Другої світової війни», виховні години: "Бабин Яр. Україна пам’ятає.", "Голокост у творчості українських художників. Образи зниклого світу."

Саме під час таких заходів формується почуття патріотизму, любові до рідної землі, національна свідомість учнів, гордість за своїх героів, гартується характер. Адже не випадково в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській області брали участь і наші колишні випускники, серед яких Абросимов Євген, Дворницький Костянтин, Поляков Кирило, Дюлай Отто. Хлопці, ми пишаємося вами, чекаємо живими і здоровими і сподіваємося на подальші зустрічі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 353 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1