«  Грудень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:46

Головна » 2016 » Грудень » 6 » Учнівські акції до Дня Збройних Сил України
Учнівські акції до Дня Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначають загальне професійне свято всіх військовослужбовців, які давно заслужили всенародну повагу і шану. Попри доволі невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до сучасних подій на сході України, в зоні АТО. І сьогодні солдати й офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, захищають суверенітет і незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів.

Мешканці Кам’янської ЗОШ заздалегідь готувалися до Дня Збройних Сил України. Так, учні 3-11 класів долучилися до обласної акції «Хай ангели вас охороняють», виготовивши більше сотні оберегів для відправки воїнам в зону АТО.

Також наші школярі збирали тканину для плетіння маскувальних сіток для українських танків, що знаходяться в зоні бойових дій на сході країні. Під час зустрічі з дітьми представники танкової дивізій подякували учням за посильну допомогу та акцентували на тому, що дитячі малюнки дуже необхідні воїнам, а  для них, танкістів, – це своєрідні обереги та символи народної любові та підтримки.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання, миру і всіх благ!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 280 | Додав: Lina | Рейтинг: 4.0/3