«  Березень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:39

Головна » 2019 » Березень » 12 » Турнір з футзалу серед дівчат
Турнір з футзалу серед дівчат

6 березня в спортивному залі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Ю. Кавалер) відбувся турнір з футзалу сере дівчат закладів освіти Червоногригорівської ОТГ з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Змагання під патронатом директор ППАФ «Славутич» М.Г. Письменного.

Юних спортсменок привітав голова Червоногригорівської селищної ради Микола Степанович Матюк та заступник директор ППАФ «Славутич» Євген Миколайович Письменний.

Серед почесних гостей турніру були: начальник відділу освіти Маргарита Вікторівна Гулак та директор ДЮСШ Григорій Петрович Рева. Бурхливими оплесками учасники змагань та гості зустріли виступи багаторазової переможниці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з художньої гімнастики ученицю 5 класу Кам’янської ЗОШ Олександру Гришину та танцювального колективу «Вінцента» Кам’янської ЗОШ.

Всі ігри турніру пройшли в надзвичайно емоціональній боротьбі. В матчі за третє місце між командами Червоногригорівської та Борисівської загальноосвітніх шкіл перемогу святкували футболістки Червоногригорівської школи.

Окрасою турніру став фінал між юними футболістками Кам’янської та Придніпровської загальноосвітніх шкіл. Спортсменки Придніпровської школи стали переможницями турніру і отримали чудовий кубок та футбольну форму. Всі учасники турніру отримали святкові торти, вимпели та футбольні м’ячі.

Учасники та організатори турніру щиро дякують дирекції ППАФ «Славутич», який очолює Микола Григорович Письменний та керівництво Червоногригорівської селищної ради за підтримку дитячого спорту. На згадку всі команди сфотографувались в фото-зоні присвяченій дню 8-Березня.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 86 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1