«  Вересень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:20

Головна » 2014 » Вересень » 15 » Турнір на призи призера Олімпійських ігор Романа Щуренка
Турнір на призи призера Олімпійських ігор Романа Щуренка

Чудове спортивне свято пройшло на спортивній базі ЗСШ №6 м.Нікополя (директор Каряка Л.Г.).

В рамках проведення Олімпійського тижня та напередодні Дня фізичної культури та спорту відбулися спортивні змагання на призи Заслуженого майстра спорту України,бронзового призера Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї зі стрибків у довжину, рекордсмена України, нашего земляка - Романа Щуренка.

Олімпійський день та відкриття спартакіади школи в святковій атмосфері розпочались парадом учасників змагань. Першою йшла команда "Олімпієць" ЗСШ№6 м.Нікополя (вчитель фізичної культури Думанський А.В.) бронзовий призер обласного фіналу "Олімпійське лелеченя - 2014". Окрасою свята стала участь в змаганнях команди "Вікторія" Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (директор Кавалер Ю.В., вчителі фізичного виховання Корнєв М.Д. та Клименко О.Г.) багаторазових переможців обласних та Всеукраїнських фіналів "Олімпійське лелеченя" в МДЦ "Артек" та м.Буковелі (Іванофранківської області).

В напруженій спортивній боротьбі, дотримуючись олімпійських принципів FAIR PLAY, на затишному спортивному майданчику школи відбулися змагання з легої атлетики (біг на 60 метрів та стрибки у довжину з розбігу), жонглювання футбольним м'ячем, комбінована естафета та змагання з артболу між переможцями та призерами обласного фіналу "Олімпійське лелеченя - 2014" командами "Вікторія" та "Олімпієць".

Всі переможці та призери змагань та кращі спортивні класи отримали призи, подарунки, олімпійську літературу та спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України (голова Павелко А.В.,виконавчий директор Дювбаков О.С.)

Переможці та призери з легої атлетики отримали медалі та грамоти від ЗМС України Романа Щуренка.

Всі учні школи отримали сертифікати, що підтверджують участь в Олімпійському дні, який проводився під егідою Національного олімпійського комітету України за підписами Президента МОК Томаса Баха та Президента НОК України Сергія Бубки.

Призери змагань з бігу на 60 метрів:

Дівчата 5 клас - ІІІ місце - Клімова Маргарита, ІІ місце - Олійник Анна, І місце - Цурікова Валерія

Дівчата 6 клас - ІІІ місце - Філатова Анастасія, ІІ місце - Клименко Дарія, І місце - Волк Ольга

Дівчата 7 клас - ІІІ місце - Федоренко Вікторія, ІІ місце - Тутова Дар'я, І місце - Топол Оксана

Хлопці 5 клас - ІІІ місце - Красноперов Михайло, ІІ місце - Вороб'єв Марко, І місце - Фролов Андрій

Хлопці 6 клас - ІІІ місце - Андрієнко Денис, ІІ місце - Хайрулін Данііл, І місце - Ступацкій Кирило

Хлопці 7 клас - ІІІ місце - Денисюк Єгор, ІІ місце - Кравчук Ілля, І місце - Овдієнко Данііл

Призери змагань зі стрибків у довжину з розбігу:

Дівчата 5 клас - ІІІ місце - Лагода Анна, ІІ місце - Цурікова Валерія, І місце - Шаповалова Катерина

Дівчата 6 клас - ІІІ місце - Крутікова Олександра, ІІ місце - Дятлова Олена, І місце - Клименко Дарія

Хлопці 5 клас - ІІІ місце - Красноперов Михайло, ІІ місце - Фролов Андрій, І місце - Самородній Ярослав

Хлопці 6 клас - ІІІ місце - Шакотько Богдан, ІІ місце - Хайрулін Данііл, І місце - Ступацкій Кирило