«  Червень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:23

Головна » 2016 » Червень » 10 » Турнір до Дня захисту дітей
Турнір до Дня захисту дітей

Тридцять першого травня на базі спорткомплексу ТОВ «Нікопольський Колос» пройшли традиційні змагання на Кубок голови РДА та голови районної ради з нагоди Дня захисту дітей. Змагалися вихованці Нікопольської районної дитячо-юнацької спортивної школи – діти 2006-2007 років народження з Олексіївки, Менжинського,Ч ервоногригорівки, Придніпровського, Павлопілля, Лошкарівки, Чкалового, Кам’янського, Новоіванівки, Першотравенського, Веселого, Покровського, Капілвки.

Змагання пройшли за підтримки Дніпропетровського відділення НОК України (голова А.Павелко, виконавчий директор О.Дювбаков).

Під час церемонії відкриття змагань голова районної ради М.Матюк сказав, дуже добре що у дітей є можливість займатися спортом. І вірю, що серед учасників сьогоднішніх змагань є такі, що у майбутньому своїми досягненнями сприяють зростанню спортивної слави Нікопольського району.

Під час змагань усі без винятку команди-учасниці показали, що вміють грати у футбол. І роблять це залюбки! У результаті напруженої спортивної боротьби визначився переможець змагань збірна команди Павлопілля-Лошкарівки. Друге місце посіла збірна команди Чкалово-Кам’янського, третє – Червоногригорівсько-Придніпровського.

Переможці та призери отримали Кубки, медалі та грамоти. Кращі гравці отримали спеціальні призи. Всі команди учасниці отримали футбольні м’ячі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 244 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3