«  Червень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 15:03

Головна » 2014 » Червень » 3 » Традиційний щорічний дитячий турнір з футболу «Кубок мікрорайону Жуковський»
Традиційний щорічний дитячий турнір з футболу «Кубок мікрорайону Жуковський»

1 червня 2014 року в м. Нікополі відбувся традиційний щорічний дитячий турнір з футболу «Кубок мікрорайону Жуковський з нагоди міжнародного дня захисту дітей.

Велику роботу провели організатори турніру на чолі з депутатом Нікопольської міської ради Плащихіним Володимиром Миколайовичем, щоб діти з великим задоволенням провели цей святковий день.

Команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ (наставники Корнєв М.Д. та Клименко О.Г). в першій грі поступилась господарям майданчику, юним футболістам мікрорайону Жуковський. В наступній грі внісши корективи в ігрову схему наші хлопчаки перемогли команду мікрорайону Північного з рахунком 3:2

В матчі за 3 місце команда «Вікторія» впевнено перемогла футболістів з рахунком 4:2. Кращим нападником турніру визнано гравця Кам’янської ЗОШ  Ілюхіна івана.

Футболісти команди «Вікторія» в складі: Овдієнко Д (капітан команди), Ілюхін І. Сінченко С. Смирнов Я. Смирнов А. Кокошко М. Добреля Д.

Отримали грамоти, бронзові медалі за ІІІ місце, футбольний м’яч та, олімпійську атрибутику. Запрошені на змагання відомі футболісти Нікопольського «Колоса» Валерій Журавльов (капітан команди) та Георгій Колядюк «член клубу В. Раздаєва» з задоволенням вручили нагороди переможцям та призерам турніру.

Від організаторів та меценатів турніру юні футболісти отримали солодощі.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 485 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3