«  Грудень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:13

Головна » 2015 » Грудень » 16 » Тиждень права в школі
Тиждень права в школі

З 1950 року 10 грудня у всьому світі відзначається як День прав людини з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Тож з 7 по 11 грудня 2015 року проводився вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, у якому активну участь взяли і учні нашої школи. Сформувати правову культуру особа може лише через знання права, повагу до нього, а головне, - уміння правильно реалізувати правові знання в конкретних життєвих ситуаціях. Саме такі завдання були поставлені при плануванні заходів тижня права в Кам’янській школі.

Протягом тижня пройшли наступні заходи: єдиний урок «Права людини» за Загальною Декларацією прав людини для учнів 1-11 класів (відп. класоводи, класні керівники); години спілкування «Я і закон» для учнів початкової школи (відп. класоводи); класна година для учнів 5-8 класів «Мої права та обов’язки» (відп. класні керівники);  бесіда для старшокласників «Закон і ми» (відп. класні керівники); свої правові знання продемонстрували учні 5-8 класів, для яких була проведена рольова гра «Конвенції ООН про права дитини» (відп. керівник шкільного правового центру Зиц С.В.); учні 9-11 класів змагались у грі «Юридичний аукціон» (відп. вчитель права Зиц С.В.). Також бібліотекарем Шевчук Ю.І. оформлена книжкова виставка у шкільній бібліотеці видань про права людини, про захист дитинства. На заняттях шкільного батьківського всеобучу розглянуто питання: «Права людини. Захист дитинства: проти насилля в сім’ї.». Для учнів 9-11 класів відбулася зустріч з колишнім випускником школи, юристом Нікопольської районної ради Безрукавим Олексієм Адольфовичем, присвячена проблемам прав людини, захисту прав учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 305 | Додав: Lina | Рейтинг: 0.0/0