«  Грудень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 14:09

Головна » 2013 » Грудень » 13 » Тиждень права в школі
Тиждень права в школі
 Знання права заслуговує найвищої шани
   Конституція України проголосила нашу державу суверенною, незалежною, соціальною, правовою. Розбудова такої держави неможлива без високої правової культури і суспільства, і особи. Сформувати правову культуру особа може лише через знання права, повагу до нього, а головне, - уміння правильно реалізувати правові знання в конкретних життєвих ситуаціях. Саме такі завдання були поставлені при плануванні заходів тижня права в Кам’янській школі.
   Розпочався  Всеукраїнський тиждень права проведенням єдиного уроку «Права людини» за Загальною Декларацією прав людини.

10 грудня – Всесвітній день прав людини, бо саме в цей день 1948 року і була прийнята Декларація. Членами гуртка «Юний історик» підготовлена і проведена по класах тематична пресінформація «Слово про творця Загальної Декларації прав людини – Рене Кассена».

Із великим задоволенням учні молодших класів вирішували правові проблеми знайомих казок, граючи в гру «Право і казка».

Свої правові знання показували учні 5-6 класів, для яких був проведений брейн-ринг «Знай та поважай права». А от учні 8 класу демонстрували правові ситуації в ролях.

Із нетерпінням чекали учні-старшокласники на зустріч із працівниками органів внутрішніх справ. У четвер до них завітав майор міліції, випускник нашої школи Щербань Дмитро Анатолійович (старший інспектор сектору кадрового забезпечення лінійного відділу на станції «Кривий Ріг – Головний» УМВС України на Придніпровській залізниці). З неабиякою увагою слухали учні розповідь про непрості службові будні працівників міліції, які стоять на захисті закону та інтересів громадян України. Дмитро Анатолійович порадив учням, які мріють пов’язати своє життя з юриспруденцією, як підготувати себе фізично, на які предмети звернути особливу увагу.

Учні, які вивчають та вивчали правознавство (9-11 кл.), змагались у грі «Юридичний аукціон».
Кожен клас взяв участь у виставці-конкурсі правових газет.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 1116 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3