«  Листопад 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 05:25

Головна » 2017 » Листопад » 7 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 23 по 27 жовтня в Кам’янській школі проходив «Тиждень початкової школи». Він проходив під девізом: "Кожна дитина талановита".

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах.

В понеділок, в День моєї країни, учні початкових класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Я люблю Україну». Надовго запам’ятається дітворі і конкурс читців «Україна рідний край». Назабутнє враження на школярів справив також флешмоб «Одягни вишиванку».

Вівторок – День рідної мови. В 3-Б класі пройшов відкритий інтегрований урок «Осінь в саду», на якому третьокласники виконуючи мовні завдання, вправно прикрашали дерева в осінньому саду. Цього дня була організована виставка «Зошитове свято». Яскраві враження залишила гра-змагання проведена в 3-А та 1-А класах «Золоті зернятка для знавців народної мудрості».

В середу учні 1-Б класу показали відкритий урок з математики. Малеча із задоволенням справлялися з завданням. В 4-х класах провели КВК «Математичний калейдоскоп». Кращі математики школи взяли участь у конкурсі з усного математичного рахунку Прангліміне на освітньому порталі Міксіке.

День здоров’я розпочався загальною зарядкою. Протягом дня початківці демонстрували фізхвилинки. Вихователі на групі продовженого дня провели змагання «Виростайте здорові, всі веселі і бадьорі». Другокласники продемонстрували свої знання та вміння на уроці основи здоров’я з елементами тренінгу.

Останній день тижня був присвячений природі. Учні 1-А та 4-А класів відвідали краєзнавчий музей, де ознайомились з природою рідного краю. Учні 2-А класу провели урок серед природи. В холі була представлена виставка декоративно-прикладного мистецтва «Створюємо красу своїми руками».

Урочисте закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців.

Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 51 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2