«  Грудень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:34

Головна » 2013 » Грудень » 10 » Тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди
Тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди
   Щороку, 1 грудня, весь світ відзначає День боротьби зі СНІДом - синдром набутого імунодефіциту. Дорослі намагаються вберегти своїх дітей від страшного зла - шкідливих звичок, що руйнують підлітковий організм, від лиха, які може постукати у будь-яку домівку. Стурбованість викликає той факт, що серед споживачів наркотиків переважна більшість - молодь. Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживають наркотичні речовини. Споживачі наркотиків приносять біль та горе у сім'ї, стають небезпечним тягарем для суспільства.
   На сьогодні ВІЛ-інфекція не має радикальних засобів лікування, тому головною зброєю в боротьбі з поширенням вірусу є попередження нових випадків інфікування. Найкращим та найдешевшим способом запобігання зараження ВІЛ залишаються профілактичні засоби, дотримання та застосування яких дозволить виключити зі свого життя ризиковані миттєвості.
   Саме з цією метою, згідно з річним планом виховної роботи школи, пройшов тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди (відп. вчитель основ здоров'я Озюменко Н.М.), протягом якого для учнів був проведений цикл запланованих заходів: виставка літератури в бібліотеці "Здорова дитина - здорова нація", конкурс учнівських проектів "Умій сказати: "НІ!", виставка дитячої творчості "Обери здоров'я - обери життя!" (постери, колажі, буклети), єдина пресінформація "Відповідальність за власне здоров'я", соціальна учнівська акція "В ім'я завтрашнього дня" (розповсюдження листівок серед населення), учнівська конференція "Майбутнє без СНІДу. Обери життя.". Також протягом тижня учні 5-8 класів писали твір-роздум "Моє майбутнє без шкідливих звичок", а учні 9 класу пройшли моніторингове дослідження з питань протидії епідемії ВІЛ/СНІДу.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 873 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1