«  Листопад 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 15.12.2018, 04:25

Головна » 2018 » Листопад » 12 » Свято слов’янської писемності та мови
Свято слов’янської писемності та мови

Свято слов’янської писемності та мови, що відзначається 9 листопада, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, відбулося і в нашій школі. На уроці мовознавства,проведеного вчителем Шумовою І.В. для 8- 10 класів, школярі поглибили свої знання з історії виникнення писемності слов’ян, ознайомилися з життєписом автора «Повісті минулих літ», надали інформацію присутнім про тих, чиє слово шліфує нашу мову протягом століть.

Філігранність поезії, де всі слова починаються з однієї і тієї ж літери, продемонструвала Живець Сніжана, яка й сама любить віршувати, а цього дня отримала сертифікат за участь у поетичному конкурсі «Золоте перо 2018». Учні 8 класу звернули увагу на особистість «нетипового українця», Петра Яцика, - мецената, засновника конкурсу знавців української мови, що стартує теж сьогодні.

Вже 18-й рік поспіль на Українському радіо 9 листопада проводиться диктант національної єдності, у якому можуть взяти участь усі охочі. Долучитися до цього масштабного проекту побажали учні 9-11 класів нашої школи. Уважно слухали і записували текст «Крила України» разом із дітьми їх учителі: Т.Сірякова, В. Самойлова, А.Берестова, Т.Корнєва, С.Зиц, заступник директора школи Городецька Н.І. та й сам директор Кавалер Ю.В. Педагоги розуміють: справжній наставник і вчить, і вчиться, що особливо відчутно цього дня, бо «чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя» (Ф.Вольтер).

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 64 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2