«  Вересень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.09.2018, 06:09

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Першого вересня подвір’я Кам’янської школи знову наповнились веселим гамором, а вчителі радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер уперше, ну а хтось – востаннє.

Цього дня, як завжди, першокласники (а їх у нас 31 учень) стали головними дійовими особами свята. Вже з понеділка у них розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

У перший день осені, за доброю традицією, зі святом привітав усіх присутніх директор школи Кавалер Юрій Володимирович. Також в урочистій церемонії першого дзвоника взяли участь і почесні гості. Привітання з початком нового навчального року і з Днем знань від Придніпровського старости Прокопенка Олександра Анатолійовича стало справжнім сюрпризом для присутніх, особливо для вчителя інформатики Солдатова Дмитра Сергійовича, який отримав сертифікат на двокімнатну квартиру та ключі від неї. До вітальних слів приєднався і заступник директора агрофірми «Славутич» Письмений Євген Миколайович та вручив учню 9 класу Вікляку Кирилу премію за добросовісну та довготривалу працю на агропідприємстві під час літніх канікул.

Майбутні випускники прийняли першачків до лав учнів-кам’янців, пов’язавши їм пам’ятні стрічки та подякували вчителям за мудрість, любов і терпіння, подарувавши чудову пісню.

Почесне право дати перший дзвоник надали учню 11 класу Гришину Володимиру та учениці 1 класу Гафаровій Аліні. Переливи шкільного дзвоника пронеслися шкільним подвір’ям і навчальний рік розпочався…

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 80 | Додав: Lina | Рейтинг: 3.7/3