«  Вересень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:44

Головна » 2015 » Вересень » 2 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Ось і промайнуло літечко і Першовересень ступив на поріг Кам'янської школи. Усміхнені та засмаглі школярі зібралися на святково прикрашеному подвір'ї. Море квітів, пісні шкільної тематики, дитячі посмішки... Шкільна будівля зустріла господарів та гостей закладу з оновленим фасадом та сяючими вікнами.

Прозвучав Гімн України, підняли Державний Прапор і урочиста лінійка, присвячена святу Першого дзвоника, розпочалася. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Кам'янської ЗОШ Кавалер Юрій Володимирович. Також найкращі побажання висловили почесні гості: Придніпровський сільський голова Прокопенко Олександр Анатолійович, колишній директор школи Аверков Степан Миколайович, директор ПП "Підлужний" Підлужний Олександр Станіславович.

Цього року лави школярів поповнили 33 першокласника, які пообіцяли батькам та вчителям бути чемними та старанними учнями, а старшокласники пов'язали їм стрічки, нарекли учнями-кам'янцями та подарували факел Знань та спортінвентар.

До педагогічного колективу влилися нові колеги: вчитель початкових класів, класовод 1-А класу Сергієнко Марина Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання, класний керівник 9 класу Рибіна Олена Олександрівна, вчитель німецької та англійської мови Карнаух Ірина Павлівна.

Наприкінці свята учні подарували своїм наставникам квіти та чудову пісню, а учень 1 класу Гога Олександр та учениця 11 класу Свірська Наталія дали перший в цьому навчальному році дзвоник. Всіх школярів запросили до Першого уроку і шкільне життя завирувало.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 456 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2