«  Травень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:40

Головна » 2016 » Травень » 10 » Свято Перемоги
Свято Перемоги

9 травня Україна відзначила День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це одна з найбільш величних і водночас суперечливих дат в історії багатьох країн Європи. Велика Вітчизняна (Друга Світова) війна назавжди залишиться яскравою і надзвичайно трагічною сторінкою в історії нашої країни. За офіційною статистикою самі лише військові втрати України становлять 7 млн. чоловік.

Цього дня, традиційно, жителі с. Кам’янського збираються біля пам’ятника загиблим воїнам-односельцям на урочистий мітинг, присвячений Великій Перемозі. 71-а річниця не стала виключенням. Розпочався цей день соціальною акцією «Ранок», під час якої учні 5-х класів привітали зі святом ветеранів війни, вдів загиблих воїнів, дітей війни. З подвір’я школи вирушила святкова колона, учасники якої приєдналися до Всеукраїнської ходи «Безсмертний полк».

Урочистий мітинг розпочався вітальними словами голови Нікопольської районної ради М.С.Матюка, Придніпровського сільського голови О.А.Прокопенка, голови ради ветеранів Придніпровської сільської ради О.І.Юхна. На знак вічної пам’яті про подвиг нашого народу у часи Другої світової діти вручили всім присутнім символ свята – червоні маки. Вдало підібрані слова ведучих, зворушливі пісні, вірші від імені воїнів АТО та їх рідних, поминальний обряд, почесна варта справили на присутніх незабутнє враження, викликали сльози співчуття та змусили всіх пережити трагічні миттєвості тих  жахливих подій. Пам’ять усіх загиблих за визволення рідної землі вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

А доки історія нашої країни карбується кров’ю солдат та гіркими сльозами матерів, ми повинні пам’ятати, якою дорогою ціною завойовується мир.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 314 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4