«  Жовтень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.10.2018, 01:49

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Свято ОТГ до Дня вчителя
Свято ОТГ до Дня вчителя

Професії педагога та вихователя є одними з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних.

Вчителі та вихователі вкладають всю душу в своїх підопічних і є провідниками у світ нових звершень та відкриттів.

5 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у стінах Придніпровського будинку культури відбувся захід, що об’єднав чотири свята осені – Дня бібліотекаря, Дня музики, Дня дошкільних працівників та День вчителя.

У затишній залі зі сцени лунали слова вітання від голови Червоногригорівської об’єднаної територіальної громади Матюка Миколи Степановича, депутата Дніпропетровської обласної ради Андрія Палоша, начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Маргарити Гулак та народного депутата України Андрія Шипка. Вони подякували освітянам за відданість обраній справі, побажали міцного здоров’я, нових професійних здобутків, талановитих та відповідальних учнів.

Серед багатьох нагороджених на цьому святі почесні відзнаки отримали і вчителі нашої школи. За вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено грамотою Дніпропетровської обласної ради  Кавалер Олену Володимирівну, грамотою Верховної Ради України – Сірякову Тетяну Анатоліївну.

А справжнім сюрпризом для присутніх став подарунок від народного депутата України Андрія Федоровича Шипка – концерт від естрадної зірки Ксенії Брідж, яка своїм виступом по-справжньому запалила глядацьку залу. Ксенія за освітою – педагог, тож залишила вона в серцях присутніх часточку свого душевного тепла, яскравого таланту та нестримного бажання бути корисним людям.

Тож хочеться від душі подякувати голові Червоногригорівської ОТГ Матюку М.С. та народному депутату України Шипку А.Ф. за щиру турботу про людей та особливу увагу до освітян. А вам, любі вчителі, побажати, щоб ваша нелегка щоденна праця знаходила своє відображення у щирих дитячих посмішках, їх міцних знаннях та підтримці батьків.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 56 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3