«  Травень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:16

Головна » 2019 » Травень » 30 » Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Ось і настав день, якого чекали всі: Останній дзвоник! Радісне свято, підведення підсумків і мрії про майбутнє. Як завжди, вирує шкільне подвір`я, яскраво прикрашене, наповнене дітлахами, їх батьками, вчителями та жителями селищної громади. Дійсно, це свято для всіх.

Знайомий, але хвилюючий момент: вихід випускників – 2019 на чолі з класним керівником Білик В.М.. Всіх присутніх привітав директор КЗ ЗСО Кам`янська ЗОШ і-ІІІ ст. Кавалер Ю.В., який вручив грамоти призерам та переможцям районних і обласних предметних олімпіад. Традиційно відбулося нагородження переможців шкільного Олімпу та коло пошани відмінників навчання. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся виконуючий обов`язки сільського старости Придніпровського старостату Червоногригорівської селищної ради Прокопенко О.А., який вручив сертифікат на проведення ремонтних робіт шкільного даху.

Але головними на цьому святі були випускники, яких напутнім словом вітали перша вчителька Мойсюк О.І. та класний керівник, батьки і учні 10 класу, які пов`язали одинадцятикласникам стрічки «Випускник-2019». Останній шкільний вальс, останній дзвінок, прощання з дитинством, школою і перші кроки у доросле життя. Щасливої дороги, випускники!

Завершилося свято Останнього дзвоника запальним танком у виконанні учасниць танцювальної студії «Вінцента». Ура! Канікули!!!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 116 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2