«  Травень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.06.2018, 19:14

Головна » 2018 » Травень » 31 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Для учнів, їх батьків і вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
     Захід, як завжди, пройшов по-сімейному тепло і водночас урочисто. Із щирими словами побажань звернувся до присутніх директор школи Ю.В.Кавалер, який подякував всім за наполегливу працю протягом навчального року; порадив випускникам, щоб отримані знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування та самореалізації; побажав всім чудових канікул та гарного відпочинку.
     Під час підведення підсумків ювілейного Х конкурсу "Шкільний Олімп" в різних номінаціях були нагороджені кращі вчителі та учні школи, а також відмінники отримали Похвальні листи за високий рівень навчальних досягнень.

Десятикласники побажали випускникам знайти свою життєву стежину та пов'язали стрічки. А найстарші учні подякували вчителям квітами та теплими словами за багаж отриманих знань, тепло та родинний затишок у стінах школи, проспівали прощальну пісню і разом з повітряними кульками відпустили у вирій своє дитинство.
     І ось хвилююча мить… Почесне право дати Останній дзвоник надали випускникам-2018. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Завершилося свято запальним українським танком "Василина" у виконанні старшої групи танцювальної студії "Вінцента".
     Свято вдалося! Чудових всім канікул та відпусток!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 67 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3