«  Червень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:16

Головна » 2015 » Червень » 8 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Цього дня чекають всі: хто з нетерпінням, хто з хвилюванням, хто з легким сумом. Адже це – свято Останнього дзвоника, а попереду у всіх – літо! Для когось – канікули і відпочинок, цікаві подорожі, відпустка, а для випускників – крок у нове самостійне життя.

Рясний дощ засмутив, але не зміг зіпсувати урочистість події, тому у шкільному спортивному залі зібралася вся шкільна родина і численні гості. Церемонія нагородження грамотами та дипломами виявилася дуже насиченою, адже більшість учнів нашої школи є лауреатами, дипломантами та переможцями багатьох конкурсів, спортивних змагань, олімпіад. Традиційно були нагороджені переможці "Шкільного Олімпу" та відмінники навчання. А потім настали хвилюючі моменти для випускників-2015: побажання десятикласників, подяка випускників, і ось вже пов`язані стрічки «Випускник – 2015».

Ось срібний голос дзвоника лунає,
Випускників останній кличе раз,
В однім пориві всі серця єднає.
Щасливо друзі, всім у добрий час.

Але ж попереду нові звершення, відкриття, зустрічі і досягнення, тому не треба сумувати! Таку життєстверджуючу крапку «поставили» вчителі Кам`янської ЗОШ, які подарували всі присутнім яскравий запальний флешмоб.

Успіхів всім на іспитах, під час вступу до навчальних закладів, на відпочинку!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 452 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2