«  Червень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:48

Головна » 2014 » Червень » 3 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Ось і закінчився навчальний рік. Святково прикрашене шкільне подвір'я наповнилося дитячим сміхом, квітами, музикою. Втомлені за рік дітлахи, вчителі, батьки з нетерпінням чекали на цю подію: Свято Останнього дзвоника - останній акорд шкільної симфонії. Адже після навчальної практики та ДПА на всіх чекають літні канікули.

Традиційно на початку лінійки директор школи Кавалер Юрій Володимирович привітав всіх зі святом і вручив грамоти та дипломи районного, обласного та Всеукраїнського рівнів переможцям предметних олімпіад, спортивних змагань, чисельних творчих конкурсів. Подяками та грамотами також були відзначені батьки та вчителі. Всього нагороджено близько 150 чоловік.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Нікопольської районної ради Матюк Микола Степанович, зазначивши у своєму виступі, що Кам'янська школа була і залишається однією з кращих шкіл не тільки нашого району, а й області.

Шкільна Королева Наук Филоненко Вікторія привітала переможців Шкільного Олімпу в 14 номінаціях, провела Колом Пошани 36 відмінників навчання та передала своє правління разом із символами королівської власті своєму наступнику - Шевчуку Михайлу, який в свою чергу привселюдно пообіцяв бути гідним високого звання та високо нести честь Кам'янської школи.

Пролунав Останній дзвоник і навчання закінчилося.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 620 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4