«  Травень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:47

Головна » 2013 » Травень » 27 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника
   Теплий весняний сонячний день. Над рідним селом лине пісня про школу, а на подвір'ї зібрались схвильовані учні, вчителі, батькі та гості, щоб вкотре почути Останній шкільний дзвоник. Для когось він пролунає вперше, а для випускників-2013 - востаннє...
   Від імені голів Нікопольської райдержадміністрації та Нікопольської райради з успішним завершенням навчального року присутніх привітала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Калмикова Т.І..
   Підводячи підсумки навчального року, директор школи Кавалер Ю.В. відзначив високу результативність навчально-виховної роботи. За перемоги в творчих конкурсах та спортивних змаганнях районного, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, обласного туру учнівських олімпіад з базових дисциплін грамотами були нагороджені 89 учнів та 11 вчителів. За високі навчальні досягнення Похвальні листи отримали 32 школяра. За належне виховання дітей подяками від депутата Верховної Ради України А. Шипка та  голови Нікопольської РДА С.Воронова відзначені 11 батьків. Переможці "Шкільного Олімпу" в 18 номінаціях отримали відповідні дипломи.
    Традиційно, головними героями свята були випускники 11 класу, яких привітали їх наступники - десятикласники, пов'язавши яскраві стрічки випускників.
   Схвильовано прозвучали слова подяки та пісня "Посвята" вчителям з уст випускників-2013. А прощальний вальс в їхньому виконанні, який плавно перейшов в останній дзвоник, став символічним завершенням урочистої лінійки.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 456 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4