«  Травень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 21:28

Головна » 2012 » Травень » 28 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник… Довгоочікуване свято не тільки для учнів, а й для їх батьків і вчителів. Закінчився надзвичайно напружений, важкий, але дуже плідний і результативний навчальний рік.

Урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року, розпочалася ходою випускників 2012 року, які хоч і отримали вже атестати про загальну  середню освіту, та все ж по праву заслуговують на останнє прощання з рідною школою.

Із закінченням навчального року з найкращими побажаннями звернулись до присутніх директор школи Кавалер Юрій Володимирович та голова Нікопольської районної ради Матюк Микола Степанович. Масштабна урочиста церемонія нагородження переможців численних конкурсів дитячої творчості та спортивних змагань логічно змінилася чествуванням переможців «Шкільного Олімпу – 2012» та Колом Пошани учнів, які за підсумками року мають високі навчальні досягнення. А ще за сумлінну творчу працю грамотами та подяками обласного управління, Нікопольської райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти були нагороджені кращі педагоги школи. Обдаровані учні отримали сертифікати на оздоровлення та відпочинок в Болгарії та можливість поїхати до Міжнародного дитячого табору «Артек».

Випускникам 9 та 11 класів десятикласники пов’язали стрічки, висловили найкращі побажання, шкільна Королева наук передала символи влади новому Королю і пролунав хвилюючим акордом Останній дзвоник. Залою прокотилося гучне «Ура!!!» і канікули розпочалися.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 568 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4