«  Грудень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:46

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Свято настільного тенісу
Свято настільного тенісу

Свято настільного тенісу в рамках спортивного округу та першості району серед школярів відбулося в спортивному залі Кам’янській ЗОШ.

Традиційні змагання на призи вчителя вищої категорії, вчителя-методиста, кандидата в майстри спорту з настільного тенісу Клименко Олександра Григоровича пройшли в напруженій спортивній боротьбі.

В загальнокомандному заліку перемогу святкували юні тенісисти Кам’янської ЗОШ в складі: Пеньківський Євген (11 кл.) – 1 ракетка, Пометій Богдан  (6 кл.) – 2 ракетка та Свірська Наталя (10 кл.) – 3 ракетка. На другому місці спортсмени Червоногригорівської ЗОШ, третіми були школярі Менжинської ЗОШ.

Окрасою турніру стала фінальна зустріч серед юнаків між Пеньківським Євгеном (Кам’янська ЗОШ) та Фініковським Владиславом (Менжинська ЗОШ). З рахунком 2:1 переміг кам’янський тенісист і став чемпіоном Нікопольського району серед школярів в особистому заліку. Третім у змаганнях серед юнаків став учень Червоногригорівської ЗОШ – Клименчук Ярослав.

Серед юнаків, які змагались по 2 ракетці, перемогу святкував учень Менжинської ЗОШ – Безсмертний Олександр.

Хотілось би відзначити самого молодшого ученика змагань учня 6 класу Пометія Богдана, який зайняв 4 місце в змаганнях серед юнаків по 2 ракетці.

Не було рівних у змаганнях серед дівчат учениці 10 класу Кам’янської ЗОШ Свірської Наталі. Перемігши всіх своїх суперниць, вона стала кращою тенісисткою району.

Переможці та призери змагань в командному та особистому заліку отримали від Клименка Олександра Григоровича кубок, медалі та грамоти.

Вітаємо головного суддю змагань, тренера ДЮСШ з настільного тенісу Глущенко Ольгу Сергіївну з перемогою її вихованців.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 291 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/5