«  Жовтень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:40

Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Свято до Дня вчителя
Свято до Дня вчителя

Хай буде слово вчителя завжди
Святим і чистим на землі,
Нехай до нього як до правди
Ідуть великі і малі!

Ці слова були присвячені всім вчителям Кам`янської ЗОШ, яких напередодні професійного свята привітали їх учні. Традиційно в нашій школі до Дня  вчителя проводиться день учнівського самоврядування. Вранці,  на порозі школи вчителів зустріли веселі клоуни, адже темі цього дня – «Цирк» – відповідали і святкове оформлення приміщення, і дитячі стіннівки.

Але спочатку була ранкова нарада, де вчителів щиро і від души привітали колеги-дублери (учні 11 класу), які цього дня викладали уроки. На перервах звучали музичні вітання від шкільної спільноти, а після уроків учні та вчителі завітали до актової зали, яка на деякий час перетворилася на циркову арену з яскравим куполом та веселими клоунами-ведучими. Із великим задоволенням всі присутні подивилися театралізоване дійство, де було місце і сміху, і ліриці. Наприкінці дійства дітлахи подарували своїм наставникам величезний торт з феєрверком та щиру пісню «Ми любимо вас, вчителі».

Приємним подарунком педагогічному колективу стала солодка «Божа корівка» з шоколадних цукерок, яку з вдячністю і повагою презентувала член батьківської громади  - Лавриненко Ілона Григорівна.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 476 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3