«  Жовтень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:14

Головна » 2013 » Жовтень » 4 » Свято для вчителів району
Свято для вчителів району
   3 жовтня делегація нашої школи у складі адміністрації, вчителів та працівників закладу взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників освіти і науки. Урочиста частина та святкове дійство відбувалися в культурно-спортивному комплексі з-ду "Феросплавів".
   З вітальними словами до освітян Нікопольського району звернулися: благочинний Нікопольського району отець Володимир, народний депутат України А.Ф.Шипко, голова Нікопольської районної державної адміністрації С.П.Воронов, голова Нікопольської районної ради М.С.Матюк, начальник відділу освіти Нікопольської РДА, депутат районної ради С.В.Фініковський, депутат оласної ради М.Г.Письмений.
   Серед нагороджених пекдпрацівників були і наші вчителі:
  • за багаторічну самовіддану працю, великий педагогічний талант, виховання освітнього та інтелектуального потенціалу Дніпропетровщини та України нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджено вчителя історії та праознавства Зиц Світлану Володимирівну;
  • за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі  навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти - Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено вчителя біології, директора РБДТ Озюменко Наталію Миколаївну;
  • за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, плідну навчально-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти Пам’ятним годинником від народного депутата України Андрія Федоровича Шипка нагороджено заступника директора з навчально-виховної роботи Городецьку Наталію Іванівну;
  • за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі і високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти Подякою від народного депутата України Андрія Федоровича Шипка нагороджено вчителя психології, завідуючу районною психолого-медико-педагогічною консультацією Сидельникову Тетяну Іванівну.
   З метою виявлення та підтримки творчо працюючих педагогічних працівників, підвищення їх професійної майстерності, популяризації досягнень, стимулювання їх ініціативи та з нагоди Дня працівників освіти у 2012 році за ініціативою депутата обласної ради Письменного Миколи Григоровича було започатковано районний конкурс «Кращій працівник року у галузі освіти». Переможці конкурсу цього року отримали від мецената сучасні планшети. В номінації "Кращий керівник загальноосвітнього навчального закладу" перемогу здобув директор нашої школи Кавалер Юрій Володимирович.
   А продовжилося свято зустріччю з педагогом, народним артистом України Михайлом Михайловичем Поплавським, яку організував для освітян району народний депутат України Андрій Шипко.
   Під час полуторогодинного яскравого виступу разом з Михайлом Поплавським винуватців свята та присутніх гостей радувала його команда професійних виконавців: переможець шоу-програми "Шанс" Володимир Рибчук, переможець Міжнародних конкурсів Леся Шмаленко, тріо акордеоністів "Рвані міхи", група бек-вокалу М.Поплавського, балет "Малюки", балет "Персики".
   Феєричне дійство закінчилося бурними оваціями залу, щирими подяками народному депутату А.Шипку та фото на згадку.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 486 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4