«  Грудень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:35

Головна » 2013 » Грудень » 26 » Світоч Придніпров'я 2013
Світоч Придніпров'я 2013

На Дніпропетровщині підбили підсумки щорічного регіонального конкурсу «Світоч Придніпров’я». Цього року кращих діячів області, що зробили вагомий внесок у розвиток регіону, у рамках конкурсу «Світоч Придніпров’я - 2013» Дніпропетровщина відзначає вже одинадцятий раз поспіль. Організаторами заходу виступають Дніпропетровська облдержадміністрація та Дніпропетровська обласна рада.У ньому взяли участь близько 400 мешканців області різних професій та різних життєвих доль, яких поєднує професіоналізм, відповідальність, любов до своєї праці та сумлінна щоденна робота задля розвитку Дніпропетровщини. Губернатор Дмитро Колєсніков вручив відзнаки та дипломи 28 переможцям та лауреатам конкурсу в урочистій обстановці під час колегії облдержадміністрації.
   «Дніпропетровщина – це перш за все люди. Талановиті, працьовиті, самовіддані, ті, хто завдяки своїй щоденній роботі вміють досягати найвищих результатів. Саме вони роблять наш регіон сильним, процвітаючим, успішним у найрізноманітніших сферах життя – промисловості, сільському господарстві, спорті, - зазначив Дмитро Колєсніков. – Сьогодні ми відзначаємо справжніх професіоналів своєї справи, чиїми досягненнями пишається область та вся країна».
   Однією з нагороджених  лауреатів конкурсу в номінації «Юне дарування Придніпров’я» стала Клименко Діана, учениця 8-го класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району, школи олімпійської освіти (начальник відділу освіти Фініковський Сергій Вікторович, директор школи Кавалер Юрій Володимирович).
   Організатори конкурсу гідно оцінили досягнення дівчинки, серед  яких перемоги в обласних конкурсах: «Рідний край + Я», «Ульотне літо», «Знавець олімпійського руху», та Всеукраїнських : «Олімпійський в серцях вогонь», «Фан-зона», «Твори своє здоров’я з героями футболу», «Живи здорово!», «Шкільний футбол - це здоров’я», участі у всеукраїнській естафеті олімпійського вогню «Передай вогонь перемоги!» та «Пробіг з вірою в серці» і перемогах у фіналах Всеукраїнських змагань організованих Національним Олімпійським комітетом «Олімпійське лелеченя».
Нагородою конкурсу «Світоч Придніпров’я» стали планшетний комп’ютер, путівка в оздоровчий табір «Перлина Придніпров’я» та набір солодощів, які дівчинка отримала від губернатора області Дмитра Валерійовича Колеснікова.
   Високі результати Діани стали результатом наполегливої праці в навчанні та спорті. Окрім занять в школі, фізичне здоров’я вона підтримує  тренуючись на стадіоні «Електрометалург» в секції легкої атлетики (голова спортивного клубу Рохкин Семен Якович) та регулярно займаючись плаванням в місті Орджонікідзе, завдяки підтримці голови правління, директора ОАО Нікопольського заводу феросплавів, члену виконкому НОК Дніпропетровської області Куцину Володимиру Семеновичу.
   Але спорт не єдине чим займається Діана. Німецьку та англійську мови вона додатково вивчає в приватній школі «Вікторія» (директор Симоненко В.В.).
   В районній музичній школі успішно навчається грі на фортепіано (директор    Снігур В.В.). Комп’ютерну грамотність вивчає в районному будинку дитячої творчості на базі Кам’янської школи (директор Озюменко Н. М.).
  Та все ж таки, саме завдяки проектам, які ініціювали Національний Олімпійський комітет України (президент Бубка Сергій Назарович) та Олімпійська Академія України (президент Булатова Марія Михайлівна) дівчинці вдалося досягти найвищих своїх досягнень у всеукраїнських змаганнях і конкурсах.
   Бажаємо Діані не зупинятися на досягнутому, реалізувати всі свої намічені плани і стати справжньою гордістю не тільки Дніпропетровської області, а й усієї нашої країни.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 484 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/5