«  Квітень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:14

Головна » 2014 » Квітень » 30 » Світанкові струни Нікопольщини
Світанкові струни Нікопольщини

24 квітня 2014 року на базі Червоногригорівської ЗОШ відбулося районне літературно-мистецьке свято «Лине над землею Тарасове слово», на якому пройшла презентація збірки «Світанкові струни Нікопольщини». В цю збірку увійшли літературно-мистецькі твори юних дарувань загальноосвітніх шкіл району. В номінаціях «Проза. Поезія» ввійшли роботи 32-х учнів, «Живопис» - 21-го учня, «Декоративно-прикладне мистецтво» - 42-х учнів. Талант дітей розвивається при наставництві вчителів. 43 наставники отримали нагороди – грамоти відділу освіти.

1. Кам’янська ЗОШ – 29 нагород

2. Червоногригорівська ЗОШ – 19 нагород

3. Покровська ЗОШ – 18 нагород

4. Олексіївська ЗОШ -  11 нагород

5. Шевченківська ЗОШ – 8 нагород

6. Південна ЗОШ – 7 нагород

7. Шолоховська ЗОШ – 6 нагород

8. Лошкарівська ЗОШ – 6 нагород

9. Першотравенська ЗОШ – 6 нагород

10. КіровськаЗОШ ЗОШ – 5 нагород

11. Менжинська ЗОШ – 5 нагород

12. Борисівська ЗОШ – 4 нагороди

13. Придніпровська ЗОШ – 4 нагороди

14. Капулівська ЗОШ – 3 нагороди

15. Чкаловська ЗОШ – 3 нагороди

16. Павлопільська ЗОШ – 2 нагороди

Одинадцятий  випуск даної збірки випущений з нагоди 200-річчя з дня народження Великого українського митця Тараса Григоровича Шевченка та містить роботи юних дарувань – переможців та учасників щорічного районного літературно-мистецького конкурсу «Світанкові струни Нікопольщини», що проводиться Нікопольським районним будинком дитячої творчості в рамках обласного літературно-мистецького віче «Собори наших душ». Мета даного конкурсу: піднесення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури,  образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва; виявлення, розвитку, підтримки та популяризації творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, формування національної творчої еліти України у Рік Тараса Шевченка.
     Висловлюємо велику подяку вчителям, керівникам гуртків, батькам за неоціненну допомогу, кропітку роботу, підтримку та розвиток майбутньої творчої еліти України.

Методист методичного кабінету відділу освіти Туровська В.М.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 451 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1