«  Листопад 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:24

Головна » 2015 » Листопад » 24 » Спортивний музей Нікопольщини - один з кращих в Україні!
Спортивний музей Нікопольщини - один з кращих в Україні!

На виконання Договору про співробітництво між Національним олімпійським комітетом та Міністерством освіти і науки України від 12 вересня 2006 року, Олімпійська академія України спільно з Комісією НОК України «Олімпійська освіта і культура» провела науково-практичний семінар «Культурно-виховний потенціал олімпійського руху – потужний засіб формування моральних, естетичних та етичних цінностей в м. Києві (гімназія «Потенціал»).

В рамках семінару відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-огляду з історії олімпійського руху.

Всеукраїнський конкурс-огляд з історії олімпійського руху проводиться Національним олімпійським комітетом України, Олімпійською академією України та науково-методичним журналом «Фізичне виховання в рідній школі» Державного інформаційно-видавничого підприємства видавництво «Педагогічна преса» за сприяння Міністерства освіти і науки України серед загальноосвітніх середніх та спеціалізованих навчальних закладів (шкіл, ліцеїв, гімназій, училищ) різних форм власності.

Конкурс проводиться з метою розвитку музеїв, кабінетів, експозицій історії та сучасності олімпійського та спортивного руху, популяризації їх діяльності серед дітей та підлітків, поширення ідей олімпізму в Україні, виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.

Музей спортивної та олімпійської слави Нікопольщини, який створено в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (директор Юрій Кавалер), зайняв 2 місце в номінації «Олімпійські та спортивні музеї».

Засновник музею вчитель-методист Микола Корнєв та член активу музею вчитель-методист Олександр Клименко отримали гравітон, Олімпійський знак та олімпійську літературу з рук президента Олімпійської академії України Марії Булатової та директора Олімпійської академії Валентини Єрмолової. Також школа нагороджена подякою Державного інформаційного видавництва «Педагогічна преса».

Делегацію від Дніпропетровської області очолювала завідуюча кафедрою філософії та культури здоров’я ДОІППО Лариса Лаврова.

В рамках Всеукраїнського семінару прийняло участь багато відомих спортсменів та олімпійців України.

Колектив гімназії «Потенціал» м.Києва, на базі якої проходив семінар запропонувала учасникам зі всіх куточків України культурно-спортивний квест «Гармонія тіла, духу та розуму».

Всіх жителів м.Нікополя та Нікопольського району, хто не байдужий до спорту, до спортивних традицій рідного краю, запрошуємо до музею спортивної та олімпійської слави Нікопольщини, який знаходиться в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: с.Кам’янське, вул. Будівельників, 22.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 374 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2