«  Квітень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 21.10.2017, 19:42

Головна » 2017 » Квітень » 3 » Соловейко України 2017
Соловейко України 2017

З 22 по 24 березня у Миргороді, що на Полтавщині, пройшов Сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». Метою фестивалю було збагачення репертуару високохудожніми творами національної пісенної скарбниці, популяризація кращих зразків сучасної української пісні та пісенних традицій в нашій країні та за її межами. Особливо в цьому конкурсі цінувалася українська народна пісня.  Фестиваль проходив за підтримки телеканалу ICTV, СТБ та Першого Національного. В цьому  році у конкурсі брали участь 276 юних вокалістів зі всієї України, але у фінал пройшли лише 70 з них. Серед них була і учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району, вихованка районного Будинку дитячої творчості - Аліна Бурцева. Дівчина була єдиною представницею Дніпропетровської області.

У конкурсній програмі звучали не тільки україномовні пісні, а також пісні рідною мовою окремих учасників: англійською, болгарською, в’єтнамською, гагаузькою, грузинською, литовською, румунською, словенською. Кожен виступ оцінювало професійне журі у складі народних та заслужених артистів України. А почесним головою журі був Президент України 1994-2005 рр. - Леонід Данилович Кучма.

Аліні вдалось підкорити суддів українською народною піснею та стати Лауреатом ІІІ премії Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України». До конкурсу вона готувалась цілий рік: шила український костюм вишитий бісером, окрім звичайних уроків, дівчина ще брала майстер-класи з вокалу у Дніпрі. Треба відмітити, що вона вже вдруге брала участь у цьому конкурсі. За словами Аліни, программа конкурсі в цьому році була дуже насичена, і всі учасники отримали майстер-клас з акторської майстерності від народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Петра Панчука.

Дівчина вдячна всім, хто підтримував її на конкурсі: батькам, викладачам з вокалу Гогі Олегу Петровичу та Колісніченко Ніні Анатоліївні.

А особливо, вона вдячна людині, яка завжди їй допомагала та підтримувала. Вона дуже вдячна за фінансову підтримку для здійснення своєї заповітної мрії, народному депутату України Андрію Федоровичу Шипко.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 151 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1