«  Березень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:39

Головна » 2019 » Березень » 1 » Школа - проти булінгу!
Школа - проти булінгу!

Дитячі очі чисті, щирі,

В них видно наміри й думки.

Вони, хоч чорні, сині, сірі,

Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень.

У рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Я маю право!» у лютому 2019 року стартував новий етап правоосвітницької кампанії «Стоп булінг!». Тож у Кам’янській школі було проведено тиждень «Школа – проти боулінгу!», в рамках якого відбулися заходи відповідної тематики: у центральному шкільному холі розміщено матеріали  інформаційної виставки «Школа проти боулінгу!», у всіх класах проведено уроки «Стоп боулінг!», оформлено виставку малюнків учнів початкової школи «Діти проти насилля», учні 5-Б класу провели соціальну акцію «Stop, bullying!», учні 6-Б класу створили плакат «No bullying», одинадцятикласники – інформаційні листівки «Булінг. Види боулінгу», практичний психолог Берестова А.В. провела анкетування «Булінг у підлітковому віці» серед учнів 6-11 класів, на батьківському всеобучі розглянуто та обговорено питання «Моя дитина – жертва боулінгу: що роботи батькам».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 83 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/1