«  Квітень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:48

Головна » 2013 » Квітень » 19 » Шкіряний м'яч - 2013
Шкіряний м'яч - 2013
   І знову футбольне свято завітало на Нікопольщину. На протязі чотирьох днів кращі команди Південної зони на стадіоні Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (директор школи Кавалер Ю.В.) виявляли кращих в обласних зональних змаганнях на призи клубу "Шкіряний м'яч".
   В змаганнях прийняли участь юні футболісти 1999, 2000, 2001, 2002 років народження. В напруженній спортивній боротьбі проходили ігри. Тільки по 2 кращі команди з кожної вікової групи виходили до фінальної частини турніру, яка відбудеться у м.Синельниково.
   Добре виступили в цих змаганнях школярі Нікопольського району, підтвердивши чудові футбольні традиції козацького краю. У всіх вікових категоріях наші футболісти були серед кращих.
   1999р.н. до фінальної частини вийшли команди Нікопольського району та м.Кривого Рогу.
   2000р.н. – команди м.Нікополя та Нікопольського району.
   2001р.н. – команди Апостолівського та Нікопольського районів.
   2002р.н. – команди Нікопольського та Широківського районів.

Всі тренери та учасники змагань відзначили відмінну організацію та суддівство турніру. В рамках турніру юним футболістам та їх наставникам вчителями фізичного виховання Кам'янської ЗОШ Корнєвим М.Д. та Клименком О.Г. були запропоновані цікаві екскурсії до музею спортивної слави Нікопольщини та кабінету Олімпійської освіти школи.

Від методичного об'єднання вчителів фізичного виховання Широківського району (керівник м/о Бойко Олександр Іванович), музею спортивної слави Нікопольщини подаровано футболку з фінального матчу Ліги чемпіонів, що відбувся в Москві на стадіоні в Лужниках, футболку привезено з Ірландії.

Приз кращого захисника Міжнародного турніру з футболу передав до музею один з кращих юних футболістів Нікопольського району Владислав Гіберт.

Вітаємо тренерів ДЮСШ (директор Плужник В.А.) та вчителів фізичного виховання району за підготовку юних футболістів до цих змагань.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 406 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4