«  Березень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.10.2018, 02:27

Головна » 2018 » Березень » 14 » Шевченківське свято "Бринять Кобзареві струни"
Шевченківське свято "Бринять Кобзареві струни"

Тарас Григорович Шевченко – національний герой України. Не знати його біографію сором для будь-кого, хто вважає себе справжнім українцем, великий легендарний поет, художник-мислитель, палкий захисник соціальних та національних інтересів українського народу, великий борець за волю свого народу, свого краю. З великої любові поета до України, виросла правдива, неповторна поезія «Кобзаря». Зараз в незалежній Україні мрії Шевченка поступово, хоч і повільно, здійснюються. Піднявся рівень національної свідомості, відроджується козацька слава, дух лицарства, утверджуються національні ідеали, дух нації, його душевна щедрість, воскресає українська пісня, немає перешкод для утвердження української мови. Актуально в наш час звучать слова великого поета:

Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь...

З метою вшанування пам’яті великого генія українського народу  учнями 8 класу спільно з класним керівником Сіряковою Т.А. було проведено загальношкільний захід «Дзвенять Кобзареві струни», у ході якого згадано основні сторінки біографії поета: інсценізовані спогади про родину малого Тараса, часи його сирітського життя. На суд глядачів представлено музичну композицію балади «Тополя», в якій розкрито тяжку жіночу долю. Нелегким було життя поета, про те повідомила і дівчина-українка, але і у наш час полум'яне слово Шевченка нам дуже потрібне. Необхідні його внутрішня сила, правдивість, ідеали добра, рівності, його політичні переконання, краса і мелодійність його поезій, його велике прагнення свободи, любов до свого народу, до своєї Батьківщини, мрії про майбутнє.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 111 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3