«  Квітень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:45

Головна » 2014 » Квітень » 10 » Розширення олімпійських зв'язків
Розширення олімпійських зв'язків

З метою поширення олімпійського руху та кращої підготовки переможців регіональних змагань "Олімпійське лелеченя - 2014" до обласних фіналів, зі зворотнім візитом делегація Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області в складі: вчителів фізичного виховання Клименка О.Г., Корнєва М.Д., тренера ДЮСШ Глущенко О.С., директора РБДТ Озюменко Н.М., вчителя хімії та біології Ребізант Л.М., інформатики Солдатова Д.С. (класного керівника) та учнів 5-6 класів: Сінченка Сергія (капітана команди), Ілюхіна Івана, Кокошко Максима, Гришина Володимира, Пометія Богдана, Хайруліна Данііла, Федоренко Вікторії, Ткаченко Катерини, Топол Оксани, Клименко Дарії, Погорілої Вікторії та Філатової Анастасії відвідали багатопрофільну гімназію "Гармонія" міста Енергодар Запорізької області - призера Всеукраїнського фіналу "Олімпійське лелеченя 2013".

Зустріч друзів-суперників, яких здружив МДЦ "Артек", пройшла в теплій, дружній обстановці. На відкритті змагань команди обмінялись подарунками та сувенірами. Від Дніпропетровського відділення НОК України (голова Павелко А.В.) господарі отримали спортивний інвентар набір олімпійської літератури, олімпійські плакати, плакат футбольного клубу "Дніпро" Дніпропетровськ.

Змагання з артболу пройшли в напруженій спортивній боротьбі. В першій партії сильнішою була команда господарів. У другій партії ініціативу перехопили юні нікопольські спортсмени - рахунок став 1-1. В заключній третій партії гра проходила з перемінним успіхом, лише в кінці партії команда міста Енергодара вирвала перемогу. Смуток учнів Кам'янської ЗОШ був нетривалий, тому що господарі відмінно продумали програму перебування нашої делегації на запорізькій землі. Смачний сніданок та обід, екскурсія по гімназії та до інформаційного центру, поїздка до Запорізької атомної станції (найбільшої в Україні) та парку "Перемоги", одного з кращих в регіоні, назавжди залишиться в серцях юних олімпійців та їх наставників.

Адміністрацією Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області (директор Кавалер Ю.В.) та адміністрацією багатопрофільної гімназії "Гармонія" міста Енергодару Запорізької області (директор Макаревич В.М.) підписано угоду про співпрацю. Метою угоди є встановлення співпраці і партнерських стосунків між вищевказаними школами в галузі освіти, культури,спорту, туризму, обміну школярів, об'єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу сторін для забезпечення гармонійного розвитку молоді.

Паромом, через Каховське водосховище, з чудовим настроєм, делегація Кам'янської ЗОШ повернулась до рідного козацького краю.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 411 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3