«  Грудень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 14:09

Головна » 2013 » Грудень » 16 » Районні змагання з шашок, шахів та настільного тенісу
Районні змагання з шашок, шахів та настільного тенісу
   Районні змагання з шашок на призи вчителя-методиста, Відмінника освіти України, керівника методичного об'єднання фізичного виховання Пацюка Сергія Івановича відбулися в Кам'янській ЗОШ (директор Кавалер Ю.В.).
   Команда нашої школи в складі: Радченко Володимир (8 кл.), Триодіял Михайло (8 кл.) та Вєтрова Анна (8 кл.) зайняли четверте місце.
   Вєтрова Анна стала другою в особистому заліку серед дівчат.

Змагання з шахів на призи вчителя-методиста, керівника методичного об'єднання вчителів фізики, постійного учасника та переможця районних та обласних змагань серед вчителів Боришпольця Валентина Васильовича.
   Збірна команда нашої школи в складі: Дорошенко Михайло (9 кл.), Чорний Дмитро (11 кл.) та Семенюк Марина (7 кл.) стала призером змагань, зайнявши третє загальнокомандне місце.

В напруженій спортивній боротьбі пройшли змагання першості району серед школярів з настільного тенісу на призи методиста відділу освіти з питань фізичної культури та спорту, кандидата в майстри спорту з настільного тенісу Клименко Олександра Григоровича.
   Збірна команда Кам'янської ЗОШ в складі: Пеньківський Євген (10 кл.), Анісімов Єгор (11 кл.) та Клименко Дарія (5 кл.) стала чемпіоном Нікопольського району серед школярів, зайнявши перше загальнокомандне місце (тренер Глущенко О.С.).
   Всіх учасників змагань привітав начальник відділу освіти районної державної адміністрації, депутат Нікопольської районної ради Фініковський Сергій Вікторович.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 465 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3