«  Жовтень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:54

Головна » 2012 » Жовтень » 5 » Районне свято до Дня працівників освіти і науки
Районне свято до Дня працівників освіти і науки
   4 жовтня у святково прикрашеному приміщенні Кам'янської школи зібрались освітяни району на урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти і науки.
   У холі ІІІ поверху для сіячів вічного і розумного була оформлена виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва вчителів Кам'янської школи та фотовиставка гурткової роботи районного Будинку дитячої творчості. Щоб створити позитивну атмосферу, учасники вокального ансамблю Олексіївської школи та вихованці танцювального гуртка "Вітерець" районного Будинку дитячої творчості (учні Червоногригорівської ЗОШ) подарували свої яскраві дитячі виступи присутнім ще до початку головного дійства. Отож, до концертної зали освітяни зайшли з посмішками та гарним настроєм.
   З вітальним словом до присутніх звернулись голова Нікопольської районної державної адміністрації Воронов Сергій Петрович, голова Нікопольської районної ради Матюк Микола Степанович, депутат обласної ради Шипко Андрій Федорович, начальник відділу освіти РДА Фініковський Сергій Вікторович, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лисов Олександр Іванович. За значний особистий вклад у справу розвитку освітньої галузі Нікопольського району та з нагоди святкування Дня працівників освіти і науки кращім педагогічним працівникам району були вручені: обласна педагогічна премія, почесні грамоти Дніпропетровської обласної ради, подяки від голів Нікопольської РДА та райради, почесні грамоти та подяки відділу освіти та РОП працівників освіти і науки. Серед нагороджених були вчителі нашої школи: Солдатов Дмитро Сергійович, Сірякова Тетяна Анатоліївна, Филоненко Людмила Іванівна та директор РБДТ Озюменко Наталія Миколаївна.
   З метою
виявлення та підтримки творчо працюючих педагогічних працівників, підвищення їх професійної майстерності, популяризації досягнень, стимулювання їх ініціативи та з нагоди Дня працівників освіти започатковано районний конкурс «Кращий працівник року у галузі освіти».
   Переможці цього конкурсу отримали сучасні ноутбуки
від мецената та ініціатора конкурсу - депутата обласної ради Письменого Миколи Григоровича. Приємно відзначити, що переможцем в номінації "Кращий керівник загальноосвітнього навчального закладу" став директор нашої школи Кавалер Юрій Володимирович.
   А наприкінці церемонії нагородження прозвучала пісня-дарунок у виконанні вчителя початкової школи Дініц Олени Вадимівни, випускниці 2011 року Лукашевич Вероніки та учениці 6 класу Бурцевої Аліни.
   Та все ж найбільшим подарунком освітянам стала вистави за п'єсою Коломийця "Фараони" у виконанні аматорського колективу вчителів району (худ. кер. Корнєва Тетяна Геннадіївна). Протягом усього дійства в залі звучали веселий сміх та гучні оплески. По закінченні свята керівництво району та всі присутні висловили велику подяку нашим акторам за отримане задоволення та сподівання на те, що подібні дійства стануть традиційними для нашого району.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 775 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/9