«  Травень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:02

Головна » 2017 » Травень » 29 » Прощання з початковою школою
Прощання з початковою школою

Добігає до кінця травень. Всі школярі з нетерпінням чекають останнього дзвоника, який покличе їх на літні канікули. Та четвертокласники вже попрощалися зі своїми першими вчителями. 27 травня у святково прибраному залі відбувся випускний бал «Політ у майбутнє». На свято завітало багато гостей, які прийшли привітати випускників. Зі сцени лунали веселі пісні, вірші, слова привітання від директора школи Кавалера Ю.В. та завуча Городецької Н.І. Запальні танки заворожили всіх присутніх. Діти мали можливість познайомитися зі своїми майбутніми класними керівниками Берестовою А.В. та Карнаух І.П. Не забули школярі подякувати і всім вчителям, які вчили їх розуму, добру, справедливості. Прозвучали слова подяки і батькам, які завжди піклуються про своїх дітей, вкладають в них свою душу. За цими клопотами та турботами вони зовсім не помітили, як їхні діти стали випускниками початкової школи. А пісня-подарунок «Помолимся за родителей» у виконанні гості свята Романової А.С. розчулив присутніх до сліз.

На завершення урочистої частини випускники разом із батьками виконали прощальний вальс, від якого весь зал затамував подих. Для своїх дітей батьки приготували сюрприз: святковий торт та виступ аніматорів. Свято було веселим і трішечки сумним. Адже випускники попрощалися зі своїми першими вчителями Филоненко Л. І. та Дініц О. В.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 157 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3