«  Серпень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.09.2018, 05:56

Головна » 2018 » Серпень » 29 » Про відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України
Про відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під його знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Так, 23 серпня 2018 року у Кам’янській ЗОШ відбулося урочистосте свято Червоногригорівської територіальної об’єднаної громади, присвячене Дню Державного Прапора України та 27-й річниці Дня незалежності України.

Зі щирими словами привітань, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, до присутніх звернувся голова Червоногригорівської ОТГ Матюк Микола Степанович.

За високий професіоналізм у виконанні службових обов’язків, сумлінну працю, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 27–ї річниці Незалежності України подяками голови Червоногригорівської територіальної об’єднаної громади були нагороджені:

• Клачук Андрій Леонідович – депутат селищної ради, учасник бойових дій на сході України;
  • Осипенко Володимир Олександрович – директор КП «Дніпро»;
  • Іванов Іван Іванович – тренер ІІ категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту;
  • Щербина Людмила Федорівна – в.о. головного спеціаліста відділу інфраструктурного розвитку Придніпровського старостату;
  • Сафонова Олена Володимирівна – в.о. завідувача КЗ Борисівький ДНЗ (ясла – садок) «Колобок»;
  • Костенко Яків Миколайович – робітник з обслуговування КЗ ЗСО «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоногригорівської селищної ради».

Крім того, Сертифікатом на придбання спортивного обладнання (спортивні мати) нагороджено КЗ ЗСО «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоногригорівської селищної ради».

З вітальним словом також виступив директор Кам’янської ЗОШ Кавалер Юрій Володимирович, який у своєму зверненні до присутніх завірив, що не дивлячись на труднощі у створенні молодої громади, на зміни у суспільстві та освіті зокрема, всім разом нам удасться побудувати нову процвітаючу часточку незалежної країни.

На шкільному подвір’ї відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України. Право підняття синьо-жовтого стяга було надано учням 9 класу Кам’янської ЗОШ Бургачовій Анні та Гафарову Даніілу.

Державний Прапор було піднято під звучання Державного Гімну України, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну, додає сили й натхнення в її розбудові.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 72 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2