«  Квітень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:39

Головна » 2014 » Квітень » 8 » Прем`єра у Кам`янському – «Кайдашева сім`я»
Прем`єра у Кам`янському – «Кайдашева сім`я»

Щороку театральна студія «Сузір`я» радує своїх глядачів новою виставою. 4 квітня на сцені Кам`янської ЗОШ з величезним успіхом пройшла прем`єра спільного проекту Кам'янської ЗОШ, Кам'янського сільського клубу та районного Будинку дитячої творчості - вистава за повістю І. Нечуй-Левицького «Кайдашева сім`я» (режисер-постановник Т. Корнєва).

Протягом години глядачі, що заповнили актову залу, пережили всю яскраву гамму емоцій, які вирували на сцені. Герої п`єси у виконанні акторів-аматорів були яскравими, переконливими, характерними і зрозумілими всім. Реалістичне перевтілення у своїх персонажів, професійна гра, творче натхнення і справжні емоції акторів зробили незабутніми образи у виконанні вчителів Кам`янської ЗОШ: Кайдаш (О. Гога), Кайдашиха (Т. Сірякова), Карпо (наш колега А. Думанський), Лаврін (Д. Солдатов), Волосний (Ю. Кавалер), Довбиш (М. Корнєв), Довбишиха (Н. Новицька), Мотря (В. Білик), Мелашка (О. Орловська), Кум (О. Клименко), діти (учні 3 кл. К. Сіряков, Д. Білик).

Справжню атмосферу українського села допомогли створити чудові декорації і колоритний музичний супровід. Щирий сміх і гучні оплески, що супроводжували всю виставу, довго лунали по закінченні, коли акторів вітали квітами і криками «Браво!».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 497 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/5