«  Листопад 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 21:10

Головна » 2014 » Листопад » 21 » Посвята в старшокласники
Посвята в старшокласники

Школа, в якій я навчаюсь, славиться своїми святами. Багато роботи було проведено учнями 10 класу щодо посвяти 9-класників у старшокласники.

Це свято вже давно стало традиційним для Кам'янської школи і проводиться щороку восени. Посвята уособлює у собі перехід учнів 9 класу до старшої школи, тобто становлення старшокласників.

Цього року теперішні 10-класники (кл. кер. Гордійчук О.С.) організували цікаву і обширну програму: тут були і цікаві конкурси, і інсценізації сторінок шкільного життя.

Ми, 9-класники, теж постаралися достойно представити себе. Особливо всім сподобався наш блокбастер "Месники Кар'єру", відзнятий нами самостійно. Суть його полягає в секретній місії пришельців з космічної галактики познати земне буття. Але місія була успішно провалена і пришельці залишилися назавжди на Землі.

Дуже чутливим було наше привітання улюбленому класному керівнику, що стало для неї справжньою несподіванкою. А наш флеш-моб визвав у глядачів бурю емоцій.

Пройшовши з гідністю усі випробування, ми дали клятву старшокласників і отримали від директора школи відповідне посвідчення і щире привітання. До нього приєдналися наші старші друзі - одинадцятикласники, які подарували нам символічні обереги, що охоронятимуть силу і тепло відносин учнів нашого класу. А батьки подарували нам "солодкий сюрприз".

Мені дуже сподобалась посвята тим, що в ній брала участь майже вся школа. А ще було дуже весело і цікаво.

Овсяннікова Тетяна, учениця 9 класу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 711 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4
1 Олег Юзва
Мені та моїм друзям-старшокласникам посвята дуже сподобалась. СПАСИБі